Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 663 427 135

Telefon  +48 85 651 07 58

Podstawowe typy moskitier

Moskitiery są efektywnym rozwiązaniem służącym do ochrony wnętrz przed owadami i innymi drobnymi nieproszonymi gośćmi, zwłaszcza podczas cieplejszych miesięcy. Instalowane na oknach, drzwiach lub nawet wokół łóżek, zapewniają barierę, która umożliwia swobodne przewietrzanie pomieszczeń bez ryzyka wtargnięcia owadów. Są dostępne w różnych typach i konstrukcjach, co pozwala na dopasowanie do różnych potrzeb i preferencji użytkowników. Każdy rodzaj ma swoje unikalne właściwości i zastosowania, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednią opcję do swojego domu czy mieszkania. Moskitiery okienne w Białymstoku są dostępne w ofercie firmy Rogmar.

Moskitiery stałe i rolowane

Jednym z najbardziej popularnych typów moskitier są modele stałe, które są trwale montowane na ramie okiennej. Charakteryzują się one solidnością i długotrwałą ochroną. Zazwyczaj wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego, są łatwe w utrzymaniu i odporne na warunki atmosferyczne. Alternatywą dla stałych moskitier są modele rolowane, które można łatwo zwijać i rozwijać w zależności od potrzeb. Te moskitiery są idealne dla osób, które cenią sobie możliwość szybkiego dostosowania stopnia ochrony przed owadami oraz estetycznego ukrycia siatki, gdy nie jest ona używana.

Moskitiery magnetyczne i plisowane

Moskitiery magnetyczne oferują prostotę montażu i elastyczność użytkowania. Dzięki magnesom, które łączą się ze sobą, można je łatwo umieścić na ramie okiennej lub drzwiowej bez potrzeby stosowania narzędzi czy trwałych konstrukcji. To doskonała opcja dla wynajmowanych mieszkań, gdzie nie można dokonywać trwałych zmian. Moskitiery plisowane to kolejna opcja, która zyskuje na popularności ze względu na swój nowoczesny wygląd i funkcjonalność. Charakteryzują się one złożoną, harmonijkową strukturą, która umożliwia łatwe i szybkie rozszerzanie oraz składanie, a także estetyczne wkomponowanie w design wnętrza.