Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 663 427 135

Telefon  +48 85 651 07 58

Jak zamontować moskitierę drzwiową?

Moskitiery drzwiowe to coraz popularniejsze rozwiązanie w polskich domach i mieszkaniach. Pozwalają one na skuteczne zabezpieczenie przed owadami, jednocześnie nie ograniczając dostępu do świeżego powietrza. Jednak aby cieszyć się pełnią właściwości moskitier, ważne jest prawidłowe ich zamontowanie. W poniższym artykule przedstawiamy krok po kroku, jak zamontować moskitierę drzwiową oraz z jakiej firmy warto się zdecydować, by mieć pewność jakości i trwałości produktu.

Wybór odpowiedniej moskitiery

Przed przystąpieniem do montażu moskitiery drzwiowej, konieczne jest upewnienie się co do jej właściwego rodzaju i rozmiaru. Dostępne na rynku modele mogą różnić się materiałem siatki, profilem ramy czy systemem otwierania. Warto również pamiętać o dokładnym pomiarze otworu drzwiowego, aby dopasować moskitierę idealnie do swoich potrzeb. Istotną rolę odgrywa także wybór sprawdzonej firmy oferującej produkty wysokiej jakości.

Montaż moskitiery drzwiowej

Montaż moskitiery drzwiowej nie jest zbyt skomplikowany i może być wykonany samodzielnie przez większość osób. Proces ten obejmuje kilka podstawowych etapów, takich jak wstępne sprawdzenie elementów, przygotowanie narzędzi, takich jak wiertarka, poziomica czy śrubokręt, a także dokładne oznaczenie miejsc montażowych. Następnie należy zamocować ramę moskitiery do ściany przy użyciu załączonych elementów mocujących oraz przykręcić zawiasy i klamkę. W ostatnim etapie montażu, konieczne jest osadzenie siatki w ramie oraz sprawdzenie prawidłowego działania systemu otwierania.

Firma Rogmar – gwarancja jakości i szeroki wybór

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnym doradztwie, warto zdecydować się na ofertę firmy Rogmar z Białegostoku. Swoim klientom oferuje różnego rodzaju rolety, moskitiery drzwiowe oraz osłony okienne, które z powodzeniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjne ceny, bogaty asortyment oraz rzetelność usług wykonanych przez doświadczonych fachowców sprawiają, że to właśnie Rogmar jest świetnym wyborem na rynku moskitier oraz innych systemów osłonowych.