Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 663 427 135

Telefon  +48 85 651 07 58

Dlaczego warto stosować moskitiery?

Moskitiery to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala na skuteczną ochronę przed owadami w naszych domach i mieszkaniach. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem, nie martwiąc się o uciążliwe komary czy muchy. W tym wpisie przedstawimy trzy główne rodzaje moskitier – okienne, drzwiowe i dachowe.

Moskitiery okienne – ochrona przed owadami bez ograniczania widoczności

Moskitiery okienne to najbardziej popularny rodzaj moskitier, który pozwala na ochronę pomieszczeń przed owadami. Montowane są one na ramie okna, dzięki czemu nie ograniczają widoczności ani dostępu do światła słonecznego. Moskitiery okienne wykonane są zwykle z tworzywa sztucznego, takiego jak włókno szklane lub poliestrowe, które zapewniają trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Siatka jest na tyle drobna, że uniemożliwia przenikanie nawet najmniejszych owadów, jednocześnie nie wpływając negatywnie na cyrkulację powietrza. Moskitiery okienne są łatwe w montażu oraz demontażu, co pozwala na ich stosowanie tylko w okresie letnim.

Moskitiery okienne w Białymstoku zamówisz w naszej firmie. Oprócz tego zapewniamy też moskitiery drzwiowe i dachowe, które opisujemy poniżej.

Moskitiery drzwiowe – komfort wejścia i wyjścia bez owadów

Moskitiery drzwiowe to kolejne rozwiązanie, które warto zastosować w swoim domu. Dzięki nim możemy swobodnie korzystać z tarasu czy balkonu, nie martwiąc się o niechciane owady. Moskitiery drzwiowe występują w różnych wariantach – od rolowanych, przez przesuwne, aż po magnetyczne. Każdy z nich ma swoje zalety, jednak wszystkie cechuje wysoka skuteczność w zatrzymywaniu owadów. Moskitiery drzwiowe są również łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na ich stosowanie tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Moskitiery dachowe – ochrona dla okien dachowych

W przypadku domów z oknami dachowymi warto zainwestować w moskitiery dachowe. Są one specjalnie przystosowane do tego rodzaju okien i zapewniają skuteczną ochronę przed owadami. Montowane są na ramie okna dachowego i nie ograniczają widoczności ani dostępu do światła słonecznego. Podobnie jak w przypadku moskitier okiennych, siatka jest na tyle drobna, że uniemożliwia przenikanie nawet najmniejszych owadów.