O nas

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty zwiększały Państwa komfort, zapewniając prywatność i chroniąc wnętrza przed owadami. Jesteśmy dumni z ich jakości oraz walorów estetycznych. Swoje konstrukcje montujemy zarówno w domach prywatnych, jak i firmach oraz instytucjach publicznych. Nasze rolety oraz żaluzje instalowane są w szkołach, szpitalach, sklepach, placówkach bankowych, a także wielu innych miejscach tego typu.

Firma ROGMAR specjalizuje się w produkcji rolet, moskitier, żaluzji, plisów, a także siatek, które chronią balkon przed ptakami i zapobiegają wypadnięciu kota lub małego psa. Oferujemy także wymianę materiału w roletach, co stanowi tani sposób na odświeżenie ich wyglądu. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem naszych produktów. Większość z nich przykręcana jest do listwy przyszybowej. Jest to pewny sposób na solidne przymocowanie konstrukcji. Jego zaletą jest także fakt, że nie powoduje utraty gwarancji na okno.

W przypadku większości z naszych produktów, Klienci mają możliwość wybrania koloru oraz materiału z jakiego będą wykonane. Dzięki temu nasze konstrukcje wpasowują się w wystrój niemal każdego wnętrza. Oferujemy bezpłatne konsultacje, obejmujące również pomiar i wycenę. Chcemy dopasować się do Państwa potrzeb. Podczas prezentacji mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi materiałami i wariantami kolorystycznymi, co pomoże podjąć decyzję. Naszym Klientom oferujemy także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, dlatego każdy Klient może liczyć szybką, terminową i miłą obsługę. Aby się o tym przekonać wystarczy umówić się na spotkanie.

Powrót