Moskitiery

Oferowane przez nas rozwiązanie to doskonały sposób na to, by zabezpieczyć pomieszczenia przed dostawaniem się do niego owadów oraz zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się moskitiery ramkowe okienne, drzwiowe oraz dachowe. Każda z nich powstała z siatki z włókna szklanego, która zapewnia komfort oraz ochronę przed owadami. Mocuje się ją na obrzeżach okiennych, dzięki czemu dokładnie przylega do ram. Do tego jest również niemal niewidoczna i nie wpływa na wygląd samego okna.

Proponujemy Państwu wybór modeli w kilku kolorach, które będą pasować do wystroju mieszkania lub biura. Proponujemy ramki w barwie złoty dąb, mahoń, sosna, orzech, antracyt, biel oraz brąz. Dysponujemy również moskitierami rolowanymi. To świetny i praktyczny sposób na zabezpieczenie mieszkania przed owadami. System zwijający sprawdzi się przy oknach dachowych, przy których niezbędne jest mocowanie ruchomej siatki.

Z kolei moskitiera drzwiowa znajdzie swoje zastosowanie przy drzwiach wejściowych, balkonowych oraz tarasowych. Będzie idealnym rozwiązaniem na lato – pozwala na otwieranie drzwi i przewietrzanie pomieszczeń, przy jednoczesnej możliwości zabezpieczenia przed owadami. Montowana jest bezpośrednio przy ramie. Istnieje możliwość wielokrotnego montażu.

Okienne

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko artykuły, chroniące przed nadmiernym światłem słonecznym, ale również takie, które zabezpieczą pomieszczenie przed niechcianymi owadami. Proponowane przez nas moskitiery ramkowe okienne mają formę napiętej siatki i wykonywane są na konkretny wymiar.

Drzwiowe

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rozwiązania, przeznaczone nie tylko do zabezpieczenia okien. W naszej ofercie znajdą Państwo również moskitiery drzwiowe. Stosowane na tarasach, balkonach i wejściach ochronią przed niechcianymi owadami.

Dachowe

Przez cały czas trwania naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej urozmaicona i dostosowana do potrzeb jak najliczniejszej grupy odbiorców. Jedną z naszych propozycji są moskitiery dachowe, które zabezpieczą przed niechcianymi insektami.