Żaluzje

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy wybór klasycznych rozwiązań, które sprawdzą się w mieszkaniu oraz pomieszczeniach biurowych. Znane Państwu doskonale żaluzje to świetny wybór dla osób, które cenią sobie praktyczność oraz łatwy montaż. W naszej ofercie znajdują się modele pionowe i poziome, a także żaluzje wykonane z drewna doskonałej jakości. Te ostatnie pełnią również funkcję dekoracyjną. Doskonale pasują do wnętrz o ciepłych barwach i stanowią ozdobę okna.

Dostępne w naszym sklepie żaluzje nie wymagają specjalnych czynności pielęgnacyjnych. W przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań nie brudzą się i nie blakną. Stanowią również doskonałe zabezpieczenie przed działaniem promieni słonecznych wpadających przez okno. Pozwalają również na regulację oświetlenia poprzez możliwość dowolnego ustawienia listków. Dysponujemy wieloma wariantami kolorystycznymi, które mogą Państwo dopasować do wystroju wnętrza.

Oferujemy wybór piórek w kilku rozmiarach. Dzięki temu możliwa jest wymiana listków w przypadku ich uszkodzenia. Produkty tego typu stanowią alternatywę dla rolet oraz zasłon. Są łatwe w montażu oraz obsłudze. Szczególnie dobrze komponują się z wystrojem biura, domowego gabinetu lub salonu.


Żaluzja pozioma

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo żaluzje poziome od wielu lat cieszące się bardzo dobrą sławą. Doskonale sprawdzają się latem, chroniąc pomieszczenie przed przegrzaniem. Ponadto, pozwalają na bezproblemową regulację listków (lameli) według własnych potrzeb.

Żaluzja pionowa

Dla osób, które preferują rolety, ale zależy im na regulacji ich w taki sposób, aby mogło pojawić się nieco promieni słonecznych w pomieszczeniu, idealne będą żaluzje pionowe. Dopasowane do wnętrza, doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak również w biurze.

Żaluzja drewniana

Klientom, ceniącym sobie oryginalne rozwiązania proponujemy wyjątkowe żaluzje drewniane. Ta designerska ozdoba jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, zwracających uwagę na ekologię i naturalność. Oferujemy artykuły w wielu różnych odcieniach do wyboru.