Siatka na balkon - ptaki, koty

W prezentowanej ofercie znajdują się wytrzymałe siatki na balkon, które stanowią bardzo skuteczny i zarazem praktyczny sposób na zabezpieczenie tej przestrzeni. Proponowane przez nas rozwiązanie jest idealne zarówno dla posiadaczy kotów oraz psów, jak i osób, które chcą uchronić się przed niepożądanym towarzystwem miejskich ptaków – zwłaszcza dość natarczywych gołębi.

Dostępna w naszej ofercie wytrzymała siatka to prosta metoda zabezpieczająca nie tylko balkony, ale także mniejsze tarasy, loggie lub parapety. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajdują się psy oraz koty – odpowiednio zamontowana siatka zapobiegnie wypadnięciu małych zwierząt trzymanych w mieszkaniach. Ponadto skutecznie przeszkodzi ptakom w przedostaniu się na balkon. I mowa tu zarówno o gołębiach, jak i nieco mniejszych ptasich mieszkańcach miast: szpakach, kosach, jerzykach czy wróblach.

Proponowane przez nas siatki na balkon wykonane zostały z polietylenu, który należy do materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych (promieni UV, wilgoci, niskich i wysokich temperatur) oraz uszkodzenia mechaniczne. Żadne zwierze nie przedrze się przez naszą siatkę, gwarantując spokój mieszkańców i bezpieczeństwo pupili trzymanych w mieszkaniu oraz korzystających z balkonów.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z naszych realizacji. Pokazują, jak proste i zarazem skuteczne jest to rozwiązanie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.