Rolety

Dostępne w naszej ofercie produkty wyrabiane są z materiałów doskonałej jakości, które są niezwykle wytrzymałe. Proponowane przez nas rolety to zasłony, które można zwinąć za pomocą specjalnego mechanizmu. Montuje się je zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz mieszkania. Roleta podnoszona jest i opuszczana poprzez system nawijania na specjalną rurkę sterowaną łańcuszkiem koralikowym. Pozwala na szybkie i bezproblemowe dostarczenie odpowiedniej dawki światła do pomieszczenia. Wyroby tego typu stanowią również stylowy element dekoracyjny, który może służyć modnej aranżacji wnętrza.

Nasze produkty to praktyczne rozwiązania na lata. Są przy tym niedrogie i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale także w punktach usługowych, restauracjach, hotelach czy przedsiębiorstwach. Dysponujemy wieloma odmianami rolet, z których parametrami mogą się Państwo zapoznać, odwiedzając naszą stronę internetową. Proponujemy modele z prowadnicami, wolnowiszące, zaciągane od dołu, dachowe, a także specjalne typy produktów dzień i noc, które stanowią nowość na rynku i są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego produktu.


Rzymskie

Nowoczesne i zarazem tradycyjne? Takie są właśnie oferowane przez nas rolety rzymskie. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań prezentują się bardzo szykownie, a do tego są łatwe w obsłudze i niezwykle praktyczne. Nadają się do każdego typu okna.

W kasecie

Klientów poszukujących praktycznych i sprawdzonych rozwiązań z pewnością zainteresują rolety w kasecie. Należą do funkcjonalnych, są proste w obsłudze, a do tego prezentują się estetycznie i nie dopuszczają promieni słonecznych do wnętrza mieszkania.

Wolnowisząca

W naszym asortymencie znajdą Państwo tradycyjne rolety wolnowiszące. Są niezwykle proste w montażu. Można je przymocować na ramie okna, ale także do ściany nad oknem, czy też do sufitu. Na życzenie, każdy z naszych produktów może być wyposażony w boczne prowadzenia żyłkowe.

Zaciągana od dołu

Dla Klientów, mieszkających w domkach jednorodzinnych oraz w blokach na parterze przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nietypowa roleta zaciągana od dołu zapewni prywatność mieszkańcom i nada każdemu pomieszczeniu niebanalnego i oryginalnego charakteru.

Zabezpieczająca

Dla właścicieli sklepów, salonów kosmetycznych, czy fryzjerskich, a także innych miejsc, wymagających szczególnej ochrony idealnym rozwiązaniem będzie roleta zabezpieczająca. Oprócz właściwości ochronnych artykuł ten pełni funkcję wygłuszającą oraz ocieplającą.

Dzień & noc

Przez cały czas trwania naszej działalności urozmaicamy naszą ofertę o innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich są rolety DZIEŃ & NOC. Eleganckie, designerskie zasłony nie tylko zaciemnią pomieszczenie, ale będą również doskonałą ozdobą całego pomieszczenia.