Plisy

Proponowane przez nas plisy to nowoczesny system osłony okiennej. Wykonywane są z tkanin odpornych na wnikanie kurzu i wilgoć, które zostały dodatkowo impregnowane. Produkty tego typu są również odporne na działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza silnego światła słonecznego. System posiada prowadzenie boczne sterowane ręcznie za pomocą uchwytów, które pozwala zasłonić okno na trzy różne sposoby: od dołu do góry, od góry do dołu i od środka w dół lub w górę.

Oferowane przez naszą firmę plisy znajdą swoje zastosowanie przy większości dostępnych na rynku okien. Będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują skutecznego sposobu na zasłonięcie okna dachowego oraz ograniczenie dostępu światła w pomieszczeniu. To także idealny wybór, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz łatwość w montażu. Specjalna budowa plisy sprawia, że produkt przylega do ramy okna, dzięki czemu nie odkształca się oraz jest stabilnie przytwierdzony do ram okien dachowych. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie produktów do listew przyszybowych. Dostępna kolorystyka osprzętu to: biel, brąz, srebrny, antracyt, złoty dąb. Tego typu rozwiązania sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i biurze czy w miejscu o przeznaczeniu publicznym.

Nasze produkty są montowane na przykręcanych listwach i mogą zakrywać również nietypowe okna np. w kształcie koła, trójkąta czy trapezu. Ich prosty mechanizm sprawia, że są niezawodne. Dzięki specjalnej konstrukcji przylegają do okna nawet w trakcie uchylania. Są wykonane z impregnowanych tkanin, zabezpieczonych przed wilgocią oraz wnikaniem kurzu. Montuje się je przykręcając do listew przyszybowych. Dostępne kolory profilu: - biel, - brąz, - beż, - antracyt, - anoda, - złoty dąb, - orzech, - sosna, - mahoń, - winchester.

    Plisy       Plisy   Plisa   Plisa   Plisa   Plisy   Plisy   Plisy   Plisy   Plisy   Plisy   Plisy   Plisy   PlisyMontaż plis do listwy przyszybowej