Moskitiera drzwiowa

Stanowi doskonały sposób na uniemożliwienie insektom dostania się do pomieszczenia przez balkon lub taras. Moskitiera drzwiowa jest solidnym i efektywnym rozwiązaniem, które pozwala przewietrzyć mieszkanie, nie wpuszczając do środka owadów. Jej konstrukcja umożliwia także swobodne wychodzenie na taras albo balkon.

Składa się z siatki wykonanej z niepalnego włókna szklanego z poliestrem. Jest zamontowana na aluminiowym profilu za pomocą zawiasów. Drzwi moskitierowe zamykają się na zamek magnetyczny. Aby zapewnić Państwu jak najwięcej wygody, wyposażyliśmy nasz produkt w samozamykacz, który uczyni użytkowanie moskitiery znacznie wygodniejszym.

Oferowane przez nas rozwiązania są wykorzystywane nie tylko w domach prywatnych. Bardzo często instaluje się je w przestrzeniach komercyjnych z branży gastronomicznej i pokrewnych, takich jak sklepy, restauracje, magazyny itp. Nasze moskitiery są stosowane również w hotelach, szkołach, szpitalach oraz ośrodkach wczasowych.

Na życzenie Klientów wykonujemy, przy użyciu płyty poliwęglanowej zamiast siatki, moskitiery z przejściem dla zwierząt.

Produkty naszej firmy instaluje się na zawiasach. Proces wymaga nawiercenia otworów w futrynie drzwi.

Minimalna szerokość ramy wystającej z muru(od zewnątrz) wynosi 4 cm. Drzwi mogą być zakładane w każdym miejscu, w którym mogą szczelnie przylegać do futryny.