Moskitiera drzwiowa

To idealne rozwiązanie na uniemożliwienie insektom dostania sie do pomieszczeń przez balkon lub taras. Wykonana jest z napiętej siatki z włókna szklanego powleczonego PVC, osadzonej we wzmocnionym profilu.
Moskitierę montowana jest na zawiasach poprzez przykręcenie jej do wnęki drzwiowej.
Drzwi wyposażone są w uchwyt do otwierania, zamek magnetyczny trzymający je w pozycji zamkniętej oraz uszczelkę szczotkową ściśle przylegającą do profilu, co dodatkowo chroni przed dostaniem się do wnętrza owadów i nieczystości. Dodatkowo w moskitierze stosujemy samozamykacz, który automatycznie będzie domykał otwarte drzwi. Jak również dla lepszej stabilności moskitiery w trakcie jej użytkowania wstawiamy poprzeczke rozporową.
Moskitiera drzwiowa jest solidnym i efektywnym rozwiązaniem, które pozwala przewietrzyć mieszkanie, nie wpuszczając do środka owadów. Jej konstrukcja umożliwia także swobodne wychodzenie na taras lub balkon.
Oferowane przez nas rozwiązania wykorzystywane są nie tylko w domach prywatnych. Często instaluje je się też w placówkach z branży gastronomicznej i pokrewnych, takich jak sklepy, restauracje,  magazyny.